Big Rodoc olarak ticari faaliyetlerimize 1985 yılında başladık. Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan firmamızda imalata yapılmaya başlanmıştır. Zamanla seri üretime geçip, İstanbul Mercan’da bulunan mağazamız üzerinden yaptığımız satışlarımız gün geçtikçe artmaktadır.

Zamanla, teknoloji çağına ayak uydurma çabasıyla şu anda üretim yapmış olduğu Esenler’de ki yeni yerine taşınmıştır. İlk açıldığı zamanlarda ütü ve paketleme işlemlerinin fason olarak yaptırılmasına son verilmiş ve a’dan z’ye  tüm imalat işlemleri kendi bünyesi içerisinde yapılmaya başlanmıştır.

1994 yılında müşteri potansiyeli daha yüksek olan Fuat Paşa Caddesinde yeni bir şubesi faaliyete girdi. Yapılan bu hamleyle müşteri portföyü iki katına çıkarıldı. Ardından 2005 yılında Laleli şubesini açarak Balkan ve Baltık ülkelerine ihracat yapmaya başlandı. Son olarak 2015 yılında Merter şubesini açarak yurtdışı müşteri portföyünü büyük oranda arttırmış ve ihracat üzerine yoğunlaşmıştır.

Çıkardığı yeni NEW JARSIN, BLUMEN, ENJOYSTAR, LEIXOES markalarıyla BİG RODOC ailesi büyümeye devam etti. Her sene yenilediği yaz ve kış kreasyonlarıyla, erkek denim giyiminde ürün kalitesini ön plana çıkararak, ismini her yerde duyurup taklit edilmeye çalışılan bir şirket haline gelmiştir.

  • Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak
  • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak
  • Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek
  • Dünya, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak
  • Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller almak.
  • Sürekli kalkınma prensiplerini uygulayarak, başarı ve tecrübelerini geliştirmek, onları uluslararası alanlara taşımak ve sektörün önde gelen firmaları arasında yerimizi almak
  • Çalışma prensiplerimiz; kalite anlayışımız ve yenilikçi ruhumuz ile herkesin tercih ettiği bilinir markalar yaratmak ve marka değerimizi daha da ileriye taşımaktır.